Snapseed

Snapseed dla Android

Prosta i jednocześnie profesjonalna obróbka zdjęć na Android

Snapseed to program do obróbki graficznej na Android. Jeśli wydaje Ci się, że profesjonalne rezultaty uzyskasz jedynie za pomocą aplikacji komputerowej, wypróbuj Snapseed i przekonaj się, jak dobre efekty możesz osiągnąć także na telefonie i...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota i szybkość działania
  • Duża ilość użytecznych narzędzi i filtrów
  • Możliwość wysłania gotowego zdjęcia mailem
  • Synchronizacja z Facebookiem

Wady

  • Brak opcji zapisania edytowanych filtrów

Bardzo dobry
8

Snapseed to program do obróbki graficznej na Android. Jeśli wydaje Ci się, że profesjonalne rezultaty uzyskasz jedynie za pomocą aplikacji komputerowej, wypróbuj Snapseed i przekonaj się, jak dobre efekty możesz osiągnąć także na telefonie i tablecie.

Snapseed pozwala na edycję fotografii za pomocą narzędzi podstawowych oraz zaawansowanych. Dzięki pierwszym z nich zmienisz rozmiar, barwy i ostrość zdjęcia. Narzędzia zaawansowane pozwalają na bardziej kreatywną zabawę, dostarczając rozmaitych rodzajów filtrów. Pozwalają zamienić zdjęcie na czarno-białe, nadać kompozycji dramatyzmu czy też dodać efektowną ramkę. Co więcej, każdy z filtrów możesz edytować według własnego uznania.

Snapseed na Android przyda się, aby szybko i jednocześnie efektownie obrobić zdjęcia, które chcemy wrzucić na Facebook albo inny serwis społecznościowy. Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem gdy chcesz przerobić zdjęcie w atrakcyjny sposób, ale nie masz czasu na jego obróbkę na komputerze, na przykład w programie Adobe Photoshop.

Aplikacja Snapseed działa bardzo szybko i umożliwia uzyskanie satysfakcjonujących efektów w kilka minut. Jeśli chcesz przerobić swoje fotografie na telefonie lub tablecie, ale masz na to tylko chwilę, Snapseed to idealne rozwiązanie. Gotową fotografię możesz wysłać bezpośrednio na swoje konto Facebook lub mailem do znajomych.

Aplikacja Snapseed jest też dostępna na Windows, iPhone oraz iPad.

Najczęściej pobierane Fotografia na android

Snapseed

Download

Snapseed 2.19.0.201907232

Opinie użytkowników o Snapseed

×