Reklama

Snapseed

Snapseed dla iPhone

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 2.19.5

Profesjonalna obróbka zdjęć na iPhone i iPad jest możliwa

Snapseed to program do obróbki graficznej na iPhone i iPad. Jeśli wydaje Ci się, że profesjonalne rezultaty uzyskasz jedynie za pomocą aplikacji komputerowej, wypróbuj Snapseed i przekonaj się jak dobre efekty osiągniesz też na telefonie i tablecie.

Snapseed pozwala na edycję fotografii za pomocą narzędzi podstawowych oraz zaawansowanych. Dzięki pierwszym z nich zmienisz rozmiar, barwy i ostrość zdjęcia. Narzędzia zaawansowane pozwalają na bardziej kreatywną zabawę, dostarczając rozmaitych rodzajów filtrów. Pozwalają zamienić zdjęcie na czarno-białe, nadać kompozycji dramatyzmu czy też dodać efektowną ramkę. Co więcej, każdy z filtrów możesz edytować według własnego uznania.

Snapseed na iPhone i iPad przyda się, aby szybko i jednocześnie efektownie obrobić zdjęcia, które chcemy wrzucić na Facebook albo inny serwis społecznościowy. Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem gdy chcesz przerobić zdjęcie w atrakcyjny sposób, ale nie masz czasu na jego przerabianie na komputerze, na przykład w programie Adobe Photoshop.

Aplikacja Snapseed działa bardzo szybko i umożliwia uzyskanie satysfakcjonujących efektów w kilka minut. Jeśli chcesz przerobić swoje fotografie, ale masz na to tylko chwilę, Snapseed to idealne rozwiązanie. Gotową fotografię możesz wysłać bezpośrednio na swoje konto Facebook lub mailem do znajomych.

Jeśli szukasz innych programów do obróbki zdjęć, wypróbuj także Adobe Photoshop Touch na iPad.

Zalety

  • Prostota i szybkość działania
  • Duża ilość użytecznych narzędzi i filtrów
  • Synchronizacja z Facebookiem
  • Możliwość wysłania gotowego zdjęcia mailem

Wady

  • Brak opcji zapisania edytowanych filtrów

Reklama

Najczęściej pobierane Fotografia na iphone

Reklama

Snapseed

Download

Snapseed 2.19.5 dla iPhone

Reklama

Opinie użytkowników o Snapseed

Czy próbowałeś Snapseed? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Snapseed

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×